شیک پوشی مردان بلند قد : اصول لباس پوشیدن و انتخاب استایل

رازهای شیک پوشی مردان قد بلند چه چیزهایی هستند؟

چه ترفند هایی برای داشتن یک استایل جذاب وجود دارد؟

چگونه با قدی بلند ظاهری موجه و خوب داشته باشیم؟

مردان قد بلند اغلب در بسیاری از چیزها شانس بیشتری دارند.

شاید تعجب کنید اگر بگوییم آنها نسبت به سایر همنوعان خود از زندگی رضایت بیشتری دارند و اغلب خوشحال تر به نظر می رسند.

آن ها معمولا موقعیت های اجتماعی خوبی کسب خواهند کرد. تازه مهمتر از همه اینکه دستشان به قفسه‌بالا آشپزخانه هم خواهد رسید.

شما برای انتخاب لباس نسبت به دیگر مردان ممکن است کمی با مشکل و چالش روبرو شوید. اما این به آن معنا نیست که هر چیزی دم دستتان است را بپوشید. بلکه این امر باید شما را نسبت به پوشش و ظاهر خود حساس تر کند.

 

مارک های زیادی در بازار هستند که می‌توانند برای شما مناسب باشد، اما باید بدانید که با چه چیزی منحصر به فرد تر خواهید شد.
روپامن را دنبال کنید تا آنچه برای شیک پوشی نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهیم.

 

[lwptoc]

 

شیک پوشی مردان قد بلند

 

شیک پوشی مردان قد بلند : داشتن تناسب

 

پایه و اساس داشتن یک سبک عالی در پوشش برای مردان بلند قد پیدا کردن لباس هایی است که متناسب با نوع بدن باشند. اکثر لباس های سایز بزرگ که در بازار موجود هستند همه با یک اندازه گیری کلی ساخته می شوند.

شما نیز ممکن است برای اینکه بخواهید متناسب با سایز خود چیزی را پیدا کنید با مشکل مواجه شوید و مجبور شوید از سایزهای بزرگ که قد آستین، شلوار و پیراهن آنها طولانی تر است استفاده کنید.

اما توجه داشته باشید که شما به اندازه کافی قد بلند دارید. وقتی چنین لباس‌هایی بپوشید باعث می‌شود که شبیه یک چتر نجات به نظر برسید، زیرا چنین فرمی ظاهر شما را حسابی آشفته تر خواهد کرد.

البته یک راهکار وجود دارد و آن هم این است که شما یک خیاط با اعتماد داشته باشید و متناسب کردن لباس خود را به او بسپارید.

اما یک اشتباه را چند بار تکرار نکنید. زمانی که به فروشگاهی می روید که لباس متناسب با شما را ندارد، بازهم سری بعد راهتان را به سمت آن مرکز خرید کج نکنید.

مطمئناً گزینه های بهتری نیز هستند که منتظرند شما آن ها را پیدا کنید، زیرا پر از سبک های مدرن و کلاسیک هستند که به خوبی نیز با سایز شما جفت می‌شوند.

پس در هر صورت سعی کنید تناسب را در پوشش خود حفظ کنید. برای مثال یک شلوار خیلی شل و ول و وارفته می‌تواند پاهای شما را بیش از حد لاغر و بلند جلوه دهد.

یک پیراهن یقه بزرگ سرتان را کوچک نمایش خواهد داد. همچنین یک اسپرت و شلوار کوتاه می تواند پایتان را طولانی تر یا کمرتان را کوتاه تر جلوه دهد.

 

شیک پوشی مردان قد بلند

 

پوشش شیک برای مردان قد بلند : دوری از رنگهای یکپارچه

 

یکی دیگر از نکات شیک پوشی مردان قد بلند توجه به رنگ لباس است. واقعیتی وجود دارد که نمی شود آن را کتمان کرد و آن این است که مردان بلند قد برای اینکه بیش از اندازه بزرگتر نشان ندهند باید از رنگ های تک رنگ استفاده کنند.

لباسهای یک دست به خاطر کنتراستی که ایجاد می کنند می توانند در بیننده باعث به وجود آمدن خطای دید شوند و شما را از آنچه هستید بلندتر جلوه دهند.

پس بار دیگر هنگام خرید این نکته را مد نظر داشته باشید که لباس را که خریداری نکنید که سرتاپا یکدست باشد. بلکه تنوع رنگ بیشتری به خرج دهید.

البته این به آن معنا نیست که فکر کنید مجاز هستید هر رنگی را که دوست دارید بپوشید!! نه لطفا خود را به شکل رنگین کمان در نیاورید و از رنگ های مکمل استفاده کنید.

 

شیک پوشی مردان قد بلند : شناخت تن پوست

 

هیچ موردی وجود ندارد که اثبات کند چیزی که به مرد دیگری می‌آید، به شما قطعا خواهد آمد. ممکن است لباسی برای شما عالی بنظر برسد و برای دیگری یک گزینه وحشتناک محسوب شود.

در هر صورت شما برای اینکه دچار سردرگمی نشوید باید یکسری قوانین کلی را رعایت کنید. یکی از این قوانین شناخت تناژ پوست است. یکی از راههای شناخت تن پوست نگاه به رگهای دست است. اگر از آن دسته افرادی هستید که رنگ رگتان رو به بنفش و آبی می‌رود باید بگویم که پوست شما خنک است.

اگر رو به سبز است پوستی گرم و اگر نمی‌توانید بگویید که چه رنگی است، پوست شما خنثی محسوب می‌شود.
برای کسانی که پوست خشک دارند بهترین لباسها پوشش های رنگ روشن از جمله آبی و بنفش هستند.

کسانی که پوست گرمی دارند باید متناسب با تناژ و پوست خود از یک رنگ عالی استفاده کنند. آنها می‌توانند لباسی زرد، قرمز، نارنجی، طلایی و کهربایی را بپوشند.

برای مردان قد بلند با رنگ پوست خنثی بهترین انتخاب استفاده از کل طیف رنگی است. اما رنگهایی مثل سبز، قرمز، زرد و آبی می توانند انتخاب مناسب تری باشد.

برخی دیگر از رنگ ها از جمله سفید و بادمجانی می‌توانند برای همه طیف های رنگی خوب به نظر برسند.

 

اکسسوری مردانه شیک

 

پوشش شیک مردان بلند قد : استفاده از لوازم جانبی

 

یکی دیگر از نکات شیک پوشی مردان قد بلند توجه به اکسسوری مردانه شیک است.
این موضوعی است که اغلب مردان توجه چندانی به آن ندارد. اما بد نیست بدانید که لوازم جانبی جزئیاتی هستند که بسیار زیاد در پوشش شما موثر خواهند بود.

یکی از این لوازم جانبی استفاده از کمربند است. این در حالی است که بیش از ۹۰ درصد مردان کمربندی به رنگ سیاه یا قهوه‌ای دارند، این امر به خاطر ست کردن با کفششان است.

اما باید بگویم این ایده سنتی به نظر می‌رسد. به عنوان یک قاعده کلی مردان قد بلند به دلیل اینکه باید ظاهر خوبی داشته باشند، می‌توانند کمی این قوانین را جابجا کنند. برای مثال از رنگ مکمل استفاده کنند که نیم تنه و پا را از هم جدا کند.

مورد بعدی کراوات خواهد بود. برای اینکه متناسب به نظر برسید نباید کرواتی بپوشید که خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشد. شاید پاپیون گزینه بهتری برای شما باشد.

مورد بعد ساعت است. مردان قد بلند از مچ دست بلند تری برخوردار هستند، به همین دلیل می‌توانند برای حفظ تناسب از ساعت های صفحه بزرگ استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *